0312 815 26 22 (Pbx) info@proksimalyapi.com Facebook Twitter
 
 
  PROKSİMAL YAPI SİSTEMLERİ | Hakkımızda
Sektöründe kalıcı olmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen, bu doğrultuda yeni ürün araştırması yapan, sürekli kendisini yenileyen, personelini eğiten Proksimal Yapı Sistemleri, her zaman ileri olmayı hedeflemiştir. Proksimal Yapı Sistemleri daima; müşteri tercihlerine uygun, uzun yıllar kullanılabilir, dayanıklı kaliteli, ekonomik ürünlerle kapatılması yapılacak alana,montaja düzgün ürünler seçmeyi,tecrübeli ve titiz personeli, programlı çalışma sistemiyle,müşteri memnuniyetini baz alarak kapatılacak alanlarda müşteri tercihlerinin ön planda olduğu çözümler sunmayı,kendine prensip edinmiştir.

MİSYONUMUZ
Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çağın gerektirdiği, yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa sürede ve kaliteli hizmet verme anlayışını, yaşam alanlarında güvenilir, yenilikçi ve konforlu çözümler sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ
Temel değerlerimiz dürüstlük, yetkinlik, sürekli gelişim, sorumluluk, katılımcılık, müşteri odaklılık, değerlere saygı, takdir, süratle misyon ve değerlerimize sadık kalarak sürekli finansal büyüme ve başarı hedefimizdir. Şirketimizin ortak noktası olan müşteri ve çalışanlarımız ile birlikte daima ileriye doğru bir ivme kazanmamızı sağlamaktadır.


 © Proksimal Yapı Sistemleri
WEB TASARIM :  DNZ WEB DİZAYN
  Tel : 0312 815 26 22       E-Posta : info@proksimalyapi.com       Adres : ERGAZİ MAH. 1695 CAD. 1819 SOK. NO :3 BATIKENT YENİMAHALLE / ANKARA